Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2020/2021

REKRUTACJA 2020/2021


SAMOKSZTAŁCENIE

 

We wtorek, 31 października odbył się kolejny z rzędu kiermasz ciast oraz sałatek. Fundusze uzbierane podczas akcji zostaną przeznaczone na zakup przyborów niezbędnych do organizacji Maratonu Pisania Listów od Amensty International w grudniu. Serdecznie dziękujemy osobom, które włączyły się do akcji (także tym, których nazwiska zagubiły się w porannej wrzawie):

 Patrycja Świdwa, Dominika Piotrowicz, Iza Aronowska, Natalia Jowsa, Julia Pucer, Ola Nowakowska, Weronika Burszta, Ula Giruć, Julia Ślaska, Patrycja Kościńska, Maja Rusiecka, Kamil Olechnowicz, Jakub Jabłoński, Marysia Matanowska.

Jesteśmy wdzięczni także tym, którzy pomogli przy organizacji poprzednich kiermaszy (szczególnie za dostarczenie pysznych, domowych naleśników oraz wypieków). Przed nami jeszcze jeden kiermasz, więc zachęcamy do zaangażowania się w akcję.